Корзина
19 отзывов
Інтернет магазин Декстар
+380987338260
+380990315914

SDR Plus Dentsply, капсула універсального відтінку 0,25г

Топ
 • В наличии

120 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 1500 грн.

+380987338260
 • +380990315914
 • График работы
 • Адрес и контакты
SDR Plus Dentsply, капсула універсального відтінку 0,25г
SDR Plus Dentsply, капсула універсального відтінку 0,25гВ наличии
120 грн.
+380987338260
 • +380990315914
Купить

Описание

SDR Plus, капс.0,25г, реставраційний матеріал для жувальних зубів - замінник дентину

SDR Plus, Dentsply - капсула універсального відтінку 0,25г

SDR Plus – «Розумний замінник дентину». SDR Plus – однокомпонентний, фторвмісний, світлозатверджуючий, рентгеноконтрасний композитний реставраційний матеріал. Матеріал SDR Plus при моделюванні має характеристики рідкотекучого композиту, але може вноситися порціями по 4мм з мінімальним полімеризаційним стресом. SDR Plus володіє властивостями самовирівнювання, що дозволяє одержати ретельну адаптацію до підготованих стінок порожнини. Пропонується в одному універсальному відтінку. Матеріал необхідно перекрити універсальним чи звичайним композитом для пломбування жувальної групи зубів на основі метакрилату для заміщення оклюзійної (вестибулярної) емалі.


Переваги:

 • Чудова адаптація за рахунок зручної текучої консистенції.
 • Поєднує маніпуляційні властивості рідких композитів з мінімальною усадочною напругою.
 • Володіє ідеальним самовирівнюванням.
 • Сумісний з усіма адгезивами і композитами на основі метилметакрилату.
 • Рекомендації до застосування: Для заміщення дентину при реставрації порожнин І і ІІ класів.

SDR Plus хімічно сумісний з адгезивами і композитами на метакрилатний основі. Використовуйте той адгезив, яким працюєте - не потрібно переходити на інший. Використовуйте звичний вам композит. 

Унікальний і запатентований склад SDR Plus - ключ до контрольованої полімеризації. Для допомоги мономерам у формуванні більш «розслабленої» мережі до складу був включений модулятор. Це дозволило компенсувати ефект зменшення об`єму при полімеризації і призвело до зменшення полімеризаційного напруги. Тому SDR Plus можна вносити порціями товщиною до 4 мм, уникаючи трудомісткої і більш тривалої багатошарової техніки.

Склад:

Барій-алюмо-фторо-боросилікатне скло, стронцій алюмо-фторо-силікатне скло, модифікований уретандиметилметакрилат, етоксильований бісфенол-А диметакрилат (EBPADMA), триетиленгліколь диметакрилат(TEGDMA), фотоініціатор камфорохінон (CQ), бутильований гідроксил толуол (BHT), УФ-стабілізатор, оксид титану, залізокисні пігменти.

 

Взаємодія з іншими матеріалами:

Матеріали, які містять евгенол чи пероксид водню не повинні використовуватися разом з цим продуктом, оскільки вони можуть перешкоджати затвердінню та викликати розм"якшення полімерних компонентів цього матеріалу

Використання імпрегнованих ретракційних ниток (наприклад сполук тривалентного заліза) чи гемостатичних розчинів у поєднанні з процедурою бондингу може негативно відбитися на краєвому приляганні, приводячи до мікропідтікання, внутрішньому забарвленню.

Информация для заказа

 • Цена: 120 грн.