Корзина
19 отзывов
Інтернет магазин Декстар
+380987338260
+380990315914

Gluco-chex 2% 200мл рідина, Cerkamed

  • В наличии

240 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 1500 грн.

+380987338260
  • +380990315914
  • График работы
  • Адрес и контакты
Gluco-chex 2% 200мл рідина, Cerkamed
Gluco-chex 2% 200мл рідина, CerkamedВ наличии
240 грн.
+380987338260
  • +380990315914
Купить

Описание

РІДИНА ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ
активна речовина: біглюконат хлоргексидину 2%

  • Рекомендується для промивання каналів із запаленням пульпи
  • Бактерицидна дія
  • Рекомендується при повторному ендодонтичному лікуванні
  • Не спричиняє змін кольору зубів

Застосування
Антибактеріальна рідина для промивання кореневих каналів рекомендується для промивання зубних каналів із запаленням пульпи.
Особливо рекомендується під час повторного ендодонтичного лікування
Показує високу ефективність щодо Enterococcus faecalis                                                                                 (штам бактерій, стійких на дію NaOCl)
Не спричиняє змін кольору зубів
Хлоргексидин глюконат 2% застосовується у якості препарату для промивання та антибактеріального препарату.
Він є більш ефективним, ніж гіпохлорит натрію у боротьбі з такими мікроорганізмами, як Enterococcus faecalis, які часто є причиною невдалого ендодонтичного лікування

Спосіб використання препарату

GLUCO CHeX 2% ввести у канал за допомогою шприца з голкою, вставленою таким чином, щоб струмінь рідини був направлений на стінку каналу. Найкраще, якщо голка має отвір в околиці верхівки на боковій поверхні.
2% GLUCO CHeX, при застосуванні у якості ендодонтичного засобу для промивання, препарат проявляє дію на протязі до 72 годин. Використання GLUCO CHeX у поєднанні з ультразвуком підвищує його ефективність.

!!! УВАГА !!!

Не слід безпосередньо промивати розчином NaOCl !!!

Під час промивання кореневих каналів між промиванням гіпохлоритом натрію і глюконатом хлоргексидину  обов’язково слід використовувати розчин фізіологічної солі. Промивати рясно! Це запобігає виділенню коричневого осаду, який появляється при з’єднанні NaOCl і CHeX.

Пляшечка з адаптером

Як єдиний виробник на ринку, ми ввели у продаж пляшки з адаптером, що полегшує набирання препарату в шприц. Достатньо втиснути наконечник шприца в отвір адаптера, який знаходиться у шийці пляшечки, нахилити пляшечку та набрати препарат безпосередньо у дозувальний шприц. Це виключає ризик виливання рідини під час набирання препарату.
До адаптера можна застосовувати усі доступні на ринку одноразові шприци, в тому числі luer-lock та lock.

Безпека нанесення

Щоб підвищити безпеку використання препарату GLUCO-CHeX 2% ми пропонуємо комплекти маркованих  дозаторів - шприців  високої якості. Комплект складається із 22 дозаторів. Кожен з дозаторів має ковпачок, що запобігає розливанню рідини. Гумовий ущільнювач забезпечує досконалий контроль і рівномірний рух при набиранні та нанесенні препарату. Шприци мають різьблення типу luer–lock, які можна з’єднати з голкою шляхом накручування голки на шприц. З дозаторами можна застосовувати усі доступні на ринку види голок.

Характеристики

Основные атрибуты
Производитель  Cerkamed
Страна производительПольша

Информация для заказа

  • Цена: 240 грн.